Softbowl

PDS kurulduğu günden beri değişimi, gelişimi ve yeniliği hedef alan , globalleşen dünya pazarında çağdaş tasarımları günümüz teknolojisi ile üretmeyi ilke edinmiştir. Faaliyetlerine 1994 yılında plastik enjeksiyon kalıpçılığı ile başlayan firmamız 1996 yılında tanıştığı sıvı silikon teknolojisi ile muhtelif firmalar için bebek grubu ( emzik, biberon vs. ) ürünlerin üretimine başlamıştır.

Bu üretim ile 7 yıllık silikon tecrübesinin içerisinde 3 yıllık silikon mutfak gereçleri AR - GE çalışmasının startını veren firmamız 2003 yılında Türkiye de bir ilk olarak Pişirme - Dondurma -Saklama kaplarını üretmeyi başarmış ve SoftBowl markası ile tüketiciye sunmuştur.

Resmi kuruluşlardan aldığı belgeler ile gerçekleştirdiği ilkleri sertifikalandıran firmamız silikon teknolojisini en iyi şekilde kullanarak ilklere imza atmaya devam etmeyi hedeflemektedir. Yenilikleri ile sektörün öncü kuruluşlarından olan PDS ," Üretimde Kalite ve Güven " felsefesi ile tüketicinin güvendiği, yaşamı kolaylaştıran ürünler sunmaya devam etmektedir.

Başlıca hizmet verdiğimiz ürün kategorileri